Nooit ben ik een kind/vrouw geweest die last had van vele klitten. Na het douche, hup kon zo de borstel er doorheen, hoe wild me haar ook had gezeten, nooit had ik of mijn moeder moeite om door mijn haar heen te komen. Tot ongeveer 3 á 4 maanden geleden. HELP!!!
Klitten, ga alsjeblieft weg!
Mijn haar is wel een beetje mijn alles, bij alle kappers waar ik kom, “jeetje wat heb jij een mooie dikke bos met haar”of “wauw meis wat heb jij een dik haar!” Vroeger had ik hele lange haren. Toen ik een jaar of 8-9 was heb ik het laten knippen tot net boven mijn schouders, ik was klaar met dat lange en zware haar.
Het maakte niet uit hoelang, hoe kort of hoe dik mijn haar was, die borstel ging er altijd zo doorheen. Ook zonder crèmespoeling had ik er geen problemen mee. Tot 3 á 4 maanden geleden, ineens kreeg ik last van klitten en niet zomaar klitten, nee echt dat ik er gewoon bijna niet doorheen kwam! Net boven waar een elastiek zit als je een hoge paardenstaart draagt.
Het maakt niet uit hoe ik mijn haren was, of ik ze van te voren goed uitkam, of ik er eerst crèmespoeling in doe, of dat ik mijn haar heel voorzichtig was. De klitten kwamen er sowieso!
En nu?
Ja een goede vraag, diverse shampoo’s en crèmespoelingen geprobeerd, haarmasker geprobeerd en speciaal zo een tangle teezer gekocht. NIKS HELPT! Heb zoveel medeleven naar meiden die wel last hebben van klitten. Het is soms zo erg dat ik maar denk om mijn haar kort te wieken, dan heb ik er geen last meer van.
Dus als jullie voor mij een tip hebben, ik hoor het heel graag! Ik wil er bijna een beloning aan vast hangen hahaha, wie mij de best werkende tip geeft krijgt…..
Hebben jullie ook last van klitten ? Hoe gaan jullie hiermee om ?
Liefs Jessica